© 2024 HASGÜL ÖZLÜ. Designed By hasgül

TC kimlik no ezberleme biçimine göre zeka tahminleri

TC NO EZBERLEME ŞEKLİNE GÖRE ZEKA TÜRÜ TESTİ

2+2+2+2+2+1 ( Dilbilimsel ve matematiksel zeka)

Bu beceri insanda bulunan en üstün, en yaygın zekâ türüdür. Sözcükleri ve dili kullanma yeteneğidir. Yazma, sözcüklerin anlamlarını öğrenme, etkili konuşma, sözlük kullanma, bir tartışmayı yönetme, sunu yapma gibi etkinlikler bu zekanın kapsamı içindedir. 

2+3+3+3 ( Sosyal ve görsel zeka)

Yüksek hayal gücüne sahiptirler. Boşluk ortamlarında bile yol-yön bulabilme becerisine sahiptirler. Resim, heykel gibi alanlarda kendini gösterme eğilimindedirler. Çok güzel resimler yapabilirler. Uzayda bulunan nesnelerin aralarındaki etkileşim ve ilişkiyi anlamlandırabilme becerilerine sahiptirler. Resim yaparak, daha etkili öğrenirler. Neredeyse bütün sanatsal faaliyetlerden keyif alırlar. Motif, desen, şekil çizme konularında oldukça iyidirler. Harita kullanarak çok iyi yön bulabilirler. Yol bulma ya da puzzle gibi oyunlardan zevk alırlar. Bir kez gördükleri insanların yüzlerini kolayca hatırlayabilirler. Ziyaret ettikleri yerleri sadece 1 kez gitmiş olsalar bile- çok kolay anımsayabilirler. 

ortaklık veya üzerinize şirket açılışını engelleme

Bilginiz haricinde üzerinize şirket açılışı veya ortaklık yapılmasını engellemek için aşağıdaki link üzerinden giriş yaparak kısıtlama getirebilirisiniz.

Ticaret Bakanlığı - Ortak / Yetkili Olunmasına Yönelik Kısıtlama İşlemleri (MERSİS) (turkiye.gov.tr)

Sistem yöneticisi nedir ? Kimdir ?

SİSTEM YÖNETİCİSİ NEDİR ?

Takım elbise giymekten kaçınır fakat bazen zorunluluktan giymek zorundadır çünkü, işi gereği her an tozlanmış bir sistem odasına girip yerlerde kablo toparlamak gibi işlere girişebilir. Senelerdir ofiste kapağı açılmamış bir cihazı, acil olarak tozlar içinde yerinden çıkartması gerekebilir. Ya da 72 saat boyunca uyumadan bir sistem göçünün başında beklemesi işinin gereğidir.

Altında çalışan bir ekibi genelde yoktur. Varsa çok şanslıdır, en azından yazın 5 gün tatile gidebilir.

Şirketinizde üstü başı toz içinde saçı sakalı birbirine girmiş, gecelerdir sabahlamış bu iş arkadaşınız ile karşılaştığınızda onun bir yönetici pozisyonundan hayli uzakta olduğunu düşünmeniz bu açıdan hayli normaldir.

test