© 2022 HASGÜL ÖZLÜ. Designed By hasgül

yandex kurumsal mail gönderim sınırı

E-posta gönderme kısıtlamaları

Spam gönderimini önlemek için Yandex.Connect'te, kurum e-posta hesaplarından başka e-posta adreslerine gönderilebilecek e-posta sayısı sınırlanmıştır.

 •  
  Site üzerinden gönderilen bir e-posta en fazla 50 alıcıya sahip olabilir.
 •  
  E-posta programı aracılığıyla veya SMTP protokolü ile gönderilen bir e-posta en fazla 35 alıcıya sahip olabilir.
 •  
  24 saatlik süre içerisinde bir e-posta hesabından gönderilebilecek tüm e-postalar en fazla 3000 alıcıya sahip olabilir.
 •  
  24 saatlik süre içerisinde aynı alan adında yer alan tüm hesaplardan gönderilebilecek tüm e-postalar en fazla 5000 alıcıya sahip olabilir.

Alan adınızın e-posta kutularına gönderilen e-posta sayısı için herhangi bir kısıtlama yoktur.

Müşterilerinize veya iş ortaklarınıza toplu e-posta göndermeniz gerekiyorsa özel e-posta gönderme servislerini kullanın.

 

Kaynak: https://yandex.com.tr/support/connect/mail-limits.html

bu web sayfasından kaynaklanan bir sorun internet explorerin sekmeyi kapatıp açmasına neden oldu hatası (edge explorer modu)

bu web sayfasından kaynaklanan bir sorun internet explorerin sekmeyi kapatıp açmasına neden oldu hatası (edge explorer modu)

Girdiğiniz sitede explorer modu ile java tabanlı bir uygulamayı çalıştırırken bu hatayı alırsanız java yazılımını kaldırıp tekrar kurunuz.

whatsapp web artık telefon interneti kapalı iken açılabilecek-çoklu whatsapp

whatsapp web artık telefon interneti kapalı iken açılabilecek-çoklu whatsapp

Whatsapp artık birden fazla cihazda aynı anda açılabiliyor, şu an beta sürümlerde görülebiliyor. Aktif ettiğinizde güvenlik protokolünüz telefon da etkinse onunla birlikte farklı cihazlarda aynı anda açılabilecek, ancak 4 adet cihazla sınırlı. Telefonun kapansa da açık kalabilecek. Ancak açık olan cihazları ara ara kontrol etmekte fayda var, bilmediğiniz bir cihaz var ise bağlantısını sonlandırabilirsiniz.

instagram-facebook ve whatsapp çöktümü 04ekim2021

instagram-facebook ve whatsapp çöktümü 04ekim2021

4 ekim 2021 18:30 sularından itibaren instragram-facebook-whatsapp servislerine ulaşılamıyor, sorun genel kapsamlı bir sorun gibi görülmekte, çünkü login sistemine bağlı olan farklı yazılımlarında bu yüzden hatalı çalıştığı görülmektedir, bence uygulamanızla yada ayarlarınızla oynamayınız, ara ara tekrar deneyiniz.

ekrana gelen hatalar;

5xx server error!

İnstagram hata

chrome dosya indirme virüs taraması başarısız oldu hatası

Google chrome vb. bir çok tarayıcıda dosya indirmede virüs taraması başarısız oldu hatası alırsanız regedit e grirerek scanWithAntivirüs değerini 2-3 ise bir (1) yapınız.Sonra cihazınızı yeniden başlatıp tekrar deneyiniz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments\ScanWithAntivirus

533 milyon facebook verisi hacklendi

533 milyon facebook verisinin hacklendiği kaynakta da verildiği üzere belirtilmiştir. Bu verilerin için de 20 milyon türk vatandaşında verisinin olduğu söyleniyor.

Bu rakam facebook un toplam verisinin 5te 1 kadar olduğu belirtilmektedir.

facebook533

 

Kaynak

Alt kategoriler